OKRESNÝ FUTBAL: Výsledky, komentáre a aktuálne tabuľky

Pozrite si kompletný prehľad všetkých zápasov OblFZ Prievidza.

FC Banik HN Handlová – Nitr. Sučany 0:1 (0:0)

GÓL: 60. Vlnka

ROZHODOVAL: Gulvaš, 50 divákov, ČK: 58. Kozárik

FC BANÍK: Kováčik - Smidka, Bublák, Ondrejka, Maruška, Rendek, Kozárik, Bilčík, Valach (78. Šarlej), Piroška, Maruniak (66. Brzač)

NITR. SUČANY: Jurenka – Sluka, Pánis (82. A. Mikláš), Čertek, Bútora, Vlnka (71. Haluš), Fodor, Marek Mikláš ml. (86. Matúš Mikláš), Mihálik, Čičmanec, P. Kaňa (90. Halaška)

V Handlovej sa na výborne pripravenej hracej ploche stretli dve technické mužstvá. Po opatrnom začiatku z oboch strán sa domáci pomaly dostali do tempa a prišli i prvé strelecké pokusy a gólové príležitosti. V 8. min. po peknej individuálnej akcii Maruniak prihral Piroškovi, ktorý prepásol vhodnú príležitosť na zakončenie. V 12. min. po dlhom pase Bubláka sa na ľavej strane uvoľnil Valach, no jeho strelecký pokus kryl pozorný brankár hostí Jurenka. V 17. min. po prihrávke Rendeka strieľal spoza pokutového územia Bilčík tesne vedľa ľavej žrde brány hostí. Hostia v týchto momentoch pozorne bránili a takticky držali loptu v strede ihriska. V 22. min. po prvýkrát nebezpečne pohrozili, keď strelecký pokus Vlnku spoza pokutového územia letel tesne vedľa pravej žrde domácej brány. V 33. min. po kombinácii Kozárik - Rendek strelecký pokus Bilčíka zrazila hosťujúca obrana na rohový kop. V 36. min. sa po dlhšom čase dostali k slovu i hosťujúci futbalisti, strelecký pokus Kaňu však domáci brankár kryl a následne po kombinácii Kaňa - M. Mikláš ml. bol Kaňa opäť neúspešný. Do druhého polčasu nastúpili domáci s cieľom skórovať, avšak strelecké šťastie ich v tomto stretnutí nadobro opustilo. V 52. min. po peknej kombinačnej akcii Rendek - Piroška - Maruniak Bilčíkov strelecký pokus spoza pokutového územia sa odrazil od žrde do žrde a hosťujúci Čertek odkopol loptu na rohový kop. V 58. min. prišiel dvojnásobný šok pre domácich. Najskôr po nevinnom súboji pískal hlavný rozhodca faul a druhú žltú a následne červenú kartu videl Kozárik. Hostia rýchlo rozohrali priamy kop, odrazená lopta sa dostala k Vlnkovi, ktorý otvoril skóre stretnutia - 0:1. V 75. min. po akcii hostí Čičmanec - Marek Mikláš ml. Čičmancov strelecký pokus letel vedľa brány domácich. V 80. min. zastavil loptu tesne pred pokutovým územím hosťujúci Čertek len rukou. Bilčík rozohral priamy kop na Rendeka, no jeho strelecký pokus bol zrazený na rohový kop. V 85. min. po prihrávke Bilčíka strelecký pokus Rendeka kryl hosťujúci brankár Jurenka. V závere domáci tlačili, avšak ich kopačky opantala nervozita. Hostia sa dostali do nebezpečných brejkových situácií, avšak sľubné protiútoky nedotiahli, a tak skóre 0:1 zostalo nezmenené.

IGOR BELÁK

Dolné Vestenice – Skačany 1:1 (0:1)

GÓLY: 78. Beňuška – 2. Ďuriš

ROZHODOVAL: Bereš, 400 divákov

D. VESTENICE: Prec – Čahoj, Zaťko (46. Šagát), Kermiet, Šrámka (75. Struhár), A. Bruška (46. Šamko), Masarovič, Malina, Beňuška, Cagáň, Krivosudský

V Dolných Vesteniciach sa hral derby zápas. Domáci majú dobre v pamäti stretnutia z minulej sezóny, v ktorých ťahali vždy za kratší koniec. Aj preto sa očakával futbal na vysokej úrovni. Opak bol však pravdou. Hostia išli rýchlo do vedenia a získali tak veľkú výhodu. Od tohto momentu prevažne bránili, no dokázali domáceho gólmana aj ohroziť. Domáce publikum si vytúžený gól zakričalo až v samotnom závere, kedy aspoň bod zariadil pre Dolné Vestenice svojim premiérovým zásahom Pavol Beňuška.

SAMUEL ĎURIŠ

Dežerice - Kamenec pod Vt. 2:0 (0:0)

GÓLY: 56. Bujna, 86. Briššák

ROZHODOVAL: Grznár, 158 divákov

KAMENEC: M. Nechala – Lukáč, Ciminga (81. Švec), Remiš, Hrehuš, Plachý, Vančo, Sluka, Pisár, Gabriel, Šimo

Domáci mali celozápasovú prevahu, góly padali až po zmene strán. Najskôr sa peknou strelou prezentoval Bujna a v závere zaslúženú výhru domácich poistil P. Briššák.

Veľké Bielice - Lehota pod Vt. 2:1 (0:0)

GÓLY: 53. Buričan, 64. Beňuška – 68. Benčat

ROZHODOVAL: Michale, 150 divákov

LEHOTA: Kušnír – Čepko, Šimko, Benko, Hubočan, Mendel, Kohút, Cebo (54. Benčat), Viktory, Lučan, Chrenko

Veľké Bielice mali po celý zápas miernu prevahu, no v prvom polčase na oboch stranách vynikali najmä brankári. Po zmene strán otvoril skóre Buričan a o deväť minút poistil náskok domácich Beňuška. Hostia sa ale nevzdávali a Benčatom zaslúžene znížili, čím zdramatizovali zápas. V ďalšom priebehu sa hral futbal hore-dole, domáci si v záverečných minútach tesne vedenie udržali.

Malá Čausa – Kolačno 3:0 (2:0)

GÓLY: 16. Dobiáš, 29. 53. Gregor

ROZHODOVAL: Boško, 150 divákov, ČK: 73. Chudík

MALÁ ČAUSA: Obert – Rendek, Miroslav Krško, Borik, Vido, Belák, Dobiáš (73. Briatka), Michal Krško, Richter (79. Baláž), Gregor (81. Kramár), Hanko (54. Tínes)

V 16. min. zahrával domáci Gregor rohový kop, na ktorý si ideálne nabehol nováčik v mužstve domácich Dobiáš a prudkou hlavičkou nedal brankárovi Adamusovi šancu. V 26. min. po peknej kombinácii vnikol do šestnástky hosťujúci Kráľ, no z blízka neprekonal gólmana Oberta. O tri minúty na to si prví menovaní pozície vymenili, keď Dobiáš zo stredu poľa po zemi vysunul Gregora, ktorý z blízka už nemal problém skórovať - 2:0. V druhom polčase v 53. min. aktívny Gregor zvyšoval na 3:0, po peknom vysunutí Michalom Krškom. V 62. min. domáci zahrali najkrajšiu akciu zápasu, keď sa z pravej strany uvoľnil Dobiáš, prudko centroval do malého vápna, kde Miroslav Krško tesne minul bránu. V 80. min., po nedorozumení v domácej obrane, išiel z polovice ihriska sám na brankára hosťujúci Kráľ, no jeho úmysel vystihol spoľahlivý brankár Obert. Tesne pred koncom zápasu ešte striedajúci Kramár bombou zo šestnástky opečiatkoval brvno brány hostí. Maločausania s omladeným kádrom boli počas celého zápasu aktívnejším mužstvom a pre svoju bojovnú hru si zaslúžili vyhrať, ale ich skóre mohlo byť k stavu zápasu aj vyššie. Rozhodcovská trojica podala kvalitný výkon.

DUŠAN CHLPEK

Div. Nová Ves – Rud. Lehota 3:1 (2:0)

GÓLY: 9. Majerník, 27. Vavro, 75. Géczy – 53. D. Belanec

ROZHODOVAL: Ahmed, 150 divákov

D. N. VES: M. Vavro – Uhlár, Koššo, Šimurda, Jankeje, L. Vavro, Hagara (81. Paulďuro), Lupták (46. Géczy), Majerník, Šlabjar (78. Jančovič), Kaňa

RUD. LEHOTA: Samardžia – A. Belanec, Gaman (33. M. Harag), M. Belanec, Pánis, M. Petráš, A. Harag, Kaňa (76. Škraban), P. Petráš, D. Belanec, Blaho

Vo fyzicky náročnom stretnutí domáci prevýšili hostí aj vďaka nebezpečným situáciám, ktoré si vypracovali. Domáci sa vo veľkej horúčave presadili aj strelecky, no niektoré šance zostali predsa nevyužité.

RÓBERT ŽEMBER

Nitr. Rudno – Nitr. Pravno 2:2 (0:0)

GÓLY: 77., 88. Kuric – 59. Pekár, 69. Hianik

ROZHODOVAL: Gašparovič, 100 divákov

NITR. RUDNO: Divéky – M. Kohút, Šimka, Cibulka, Ja. Kohút (70. Škraban), Ju. Kohút, Kuric, Škraban, Harag (56. Chudý), Bárta (85. J. Hronec), Adamec (74. Ľ. Hronec)

NITR. PRAVNO: Štálnik – Čičmanec, Češek (56. Hianik), Hancko, Pavlíček (75. Ferenčík), Pekár (87. Klajber), Chupek, Haluš, Šaray (85. Roháč), Kaman, Jamrich

V zápase svižnej úrovne si obe mužstvá v prvom polčase vypracovali viaceré príležitosti, ktoré však ostali nevyužité. Po hodine hry otvoril skóre hosťujúci Pekár, po chybe domácej obrany. O desať minút neskôr navýšil hosťujúce skóre po rýchlej akcii Hianik. V 76. min. znížil stav stretnutia z pokutového kopu Kuric. Domácim hra vabank vyšla, keď na konečných 2:2 vyrovnal druhým gólom Kuric.

JOZEF BARBORKA

Malá Hradná – Sebedražie 4:1 (1:1)

GÓLY: 12., 83. T. Rychtárech, 73. Dudáš, 89. Ma. Varhaník – 30. Hurtiš

ROZHODOVAL: Bebjak, 100 divákov

MALÁ HRADNÁ: Ježík – B. Varhaník,  J. Varhaník, T. Rychtárech, V. Rychtárech (46. Ma. Varhaník), Masár (82. Petrík), Mi. Varhaník, T. Jandák, L. Jandák, Hudec, Dudáš

SEBEDRAŽIE: Mizerák – Mokrý, Kolodzej, Krešne, Čertík, Hurtiš, Málik, Píš, Ondráš, Búry, Parízek

Diváci videli len nezáživne stretnutie, v ktorom domácim absolútne viazla súhra. Dlho bol výsledok nerozhodný, až v záverečných pätnástich minútach strhli domáci víťazstvo na svoju stranu.

I. TRIEDA

4. kolo:

Poruba - Iskra Nováky 2:1 (0:0)

GÓLY: 77., 82. Gaman – 89. Briatka

ROZHODOVAL: Janík, 100 divákov

PORUBA: Rybár – Valach, Lacko, Michal Čavojský, Oboňa, Martin Čavojský, Kozák, Mihálka (62. Gaman), Čavojský (73. A. Škultéty), K. Škultéty (62. Šnirc), Burza

ISKRA: Laluha – Karak, Stankovský, Briatka, Jankula (87. Riziky), Meluš (59. Kliment), Žiak, Plachý, Šnirc, Jurek (68. Belko), Tarageľ

Domáci privítali na svojom ihrisku Nováky, ktoré prvýkrát hrali v tejto sezóne v kompletnom zložení. Porubania sa od začiatku snažili prebrať taktovku hry, no kvalitná stredová formácia hostí im nedovoľovala dostať sa do tempa. Od 30-tej minúty domáci zvýšili obrátky, z čoho pramenili šance na skórovanie, avšak bez gólového efektu. V 35. min. F. Čavojský z uhla trafil žrď brány hostí. Hostia hrozili hlavne z rýchlych protiútokov, no do vyloženej šance sa nedostali vďaka pevnej obrane domácich. V druhom polčase sa hra preniesla na polovicu hostí vďaka zlepšenej hre domácich. V 65. min. D. Šnirc napálil z dvadsiatich metrov do brvna a následná dorážka striedajúceho A. Škultétyho opätovne skončila na brvne. Vyzeralo to tak, že domácim sa nepodarí odkliať bránu hostí. Nevzdávali sa však a v 77. min. po krásnej akcii M. Gaman hlavou vsietil prvý gól. O päť minút neskôr sa ten istý hráč blysol excelentným priamym kopom do horného rohu brány hostí. Hosťom sa v 89. min. podarilo upraviť výsledok na 2:1. Mužstvo Poruby opäť podalo výborný výkon, keď zdolalo veľmi kvalitného súpera z Novák.

JOZEF BILKA

Hradec – Koš 3:4 (1:3)

GÓLY: 44., 79. Briatka, 60. Mečiar – 9. Baran, 27., 65. Molnár, 29. Gramantík

ROZHODOVAL: Gebrlín, 60 divákov

HRADEC: Šnirc – Farkaš, Čičmanec st., Čičmanec ml., Letavaj, Dohnálek (49. Valko), Novotný, Mečiar, J. Briatka, Mokrý, P. Briatka

KOŠ: Tkáč – Perniš, Martinák, I. Svorada (46. Baláž), Weiss, J. Svorada, Molnár (66. Rendek), Baran (80. Píš), Gramantík, Krutý, Vážan

Po vyrovnanom úvode sa hosťom z Koša podarilo tromi rýchlymi gólmi zabezpečiť si náskok 3:0. Domáci sa v závere prvého polčasu snažili s výsledkom niečo urobiť a z poslednej akcie v prvom polčase po autovom vhadzovaní znížili na 1:3. Do druhého dejstva nastúpili domáci s tým, že si zo zápasu nejaký bod odnesú, čo potvrdzovali svojou bojovnosťou. Výsledkom tejto snahy bol kontaktný gól, ale hostia po brejkovej akcii Molnára opäť navýšili náskok o dva góly. V závere zápasu sa domáci opäť snažili o vyrovnanie, ale podarilo sa im vsietiť len kontaktný gól. Diváci videli množstvo gólov, ale aj množstvo nepremenených šancí na oboch stranách.

JÁN MJARTAN

Čereňany - Valaská Belá 1:3 (0:2)

GÓLY: 78. Cifrík (11m) – 26. Pišta, 28. Mokriš, 77. Podskoč

ROZHODOVAL: Duhina, 80 divákov

ČEREŇANY: Žufovský – Pavlov, Jánošík, Hvojník, Volf, Bodnár, Brida, Kobes, Holdoš, Cifrík, Ďurík

V. BELÁ: Jurenka – Pánis, Luchava, Kučera, Čičmanec, Dušička, Furka, Mokriš, Podskoč, Pišta, Halaška

Domáci opäť zahodili svoje šance. Naopak, hostia tie svoje premenili a zvíťazili 3:1. Trápenie Čerenian tak pokračuje aj naďalej.

TOMÁŠ HVOJNÍK

Bystričany – Malinová 1:2 (0:2)

GÓLY: 89. Belica – 3. Stiffel, 18. Dudáš

ROZHODOVAL: Guľváš, 200 divákov

BYSTRIČANY: Kurinec – Tóth, Plevka (84. Belica), Kmeť, Bielik, Prekop, Grolmus, Tesarovič, Kopál (86. Krajčovič), Nechala (67. Rozemberg), Murko  (56. Mojžiš)

MALINOVÁ: Luprich – Filkorn, Bolfík, Žáčik, Luprich, Štefan, Stiffel, Dudáš, P. Čavojský, Filkorn, Dudáš (82. M. Čavojský)

Chren.-Brusno - Opatovce nad Nitrou 2:1 (2:0)

GÓLY: 21., 30. Ďurdina – 69. Benko

ROZHODOVAL: Boška, 100 divákov

CHREN.-BRUSNO: Ľahký – Lekár, Šalátek, Kvostka, Gilan, Malárik, Trgiňa, Ďurdina, Chlpek (46. Wiesner, 80. Žibek), E. Vojtko, I. Vojtko

OPATOVCE: Gendiar – Mečiar, Šimurka (46. Kliniec), Fitzel (57. Hollý), Teslík, Adamec, Borko, Petreje, Benko, Hulini, Lalik

V zápase mužstiev z opačných pólov tabuľky bol prvý polčas vyrovnaný, avšak domáci svoje dve gólové šance využili a hostia nie. V druhom polčase hostia vrhli všetky sily do útoku a domáci hrozili iba z protiútokov. V 69. min. sa hosťom podarilo znížiť, avšak obrana domácich na čele s výborným brankárom Ľahkým už neinkasovali, a tak tri body zostali doma.

BLAŽEJ ĽAHKÝ

Ráztočno – Kľačno 3:0 (2:0)

GÓLY: 37. Kerata, 42. Karvaš, 85. Škrteľ

ROZHODOVAL: Hodas, 100 divákov

RÁZTOČNO: Talášek – Vašíček, Štefka (68. Zelenák), Ležovič, Škrteľ (88. Haľama), Peprík, M. Petrucha, T. Petrucha, Kerata, Kečkeš, Karvaš (85. Madaj)

KĽAČNO: Jelenčík – Proč, Strečanský, Mendel, Rajčan, Oprendek (84. Hanus), Kubásek (29. Leitman), Mundier, Sloboda, Recina, Jakob (16. Losonczi)

V stretnutí priemernej úrovne od začiatku udávali tempo hry domáci a vytvorili si viac gólových šancí ako hostia, no nedokázali ich premeniť. V 37. min. sa domáci diváci dočkali, keď center Škrteľa hlavičkou v skrumáži v šestnástke premenil Kerata - 1:0. V 42. min. sa v šestnástke dobre zorientoval Karvaš a zvýšil na 2:0. V druhom polčase domáci zvýšili svoj tlak a dobíjali bránu hostí, ale bez efektu. Hostia sa pred bránu domácich dostávali len sporadicky a vyložené šance nemali. V 75. min. Škrteľ obišiel všetko, čo mu stálo v ceste, ale nakoniec kopol loptu do tyče. V 85. min. po faule na Karvaša bol nariadený pokutový kop, ktorý Škrtel s prehľadom premenil.

IVAN ŠKRTEĽ

Pravenec - Oslany 2:0 (0:0)

GÓLY: 59. Maruniak, 75. Majzlan

ROZHODOVAL: Caňo, 150 divákov

PRAVENEC: J. Krč – E. Adamček (88. Tonhajzer), R. Krč, P. Adamček, Drexler, Čiscoň, Jánoška, Majzlan (73. Uhliar), Bobocký (59. Valach), Maruniak, Mihalička (83. Mišáni)

OSLANY: Košian – V. Tadial (74. Hric), R. Štálnik (46. Šandrik), T. Štálnik, Gaži, Adamec, Š. Tadial, Baláška, Richter, Bartoš, Hudec

V zápase výbornej úrovne sa predviedli dve technické mužstvá, ktoré si na ihrisku nič nedarovali. Už v 6. min. mohli domáci viesť, no Ján Mihalička svoj sólový nájazd na brankára zakončil len strelou do neho. Hostia mali tiež jednu šancu v 23. min., no Bartoš nastrelil spojnicu domácej brány. Domáci mali počas celého zápasu miernu prevahu, no gól sa im podarilo streliť až v 59. min., keď po štandardnej situácii hlavou otvoril skóre Maruniak. V 75. min. pridal poistku po peknej akcii Denis Majzlan, keď sa nepomýlil zoči – voči brankárovi. Domáci si už výsledok postrážili a hostí k ničomu vážnejšiemu nepustili.

MILOŠ BOBOCKÝ

II. TRIEDA

2. kolo:

Liešťany - Veľká Lehôtka 8:1 (3:0)

GÓLY: 8. Čičmanec, 12., 58. Miroslav Cvičela, 38. Martin Cvičela, 55., 72. Juríček (druhý z 11m), 81. Duchoň, 83. Vlček – 52. Adámik

LIEŠŤANY: Šlabjar – Lomnický, Krajčík (46. Vlček), Pažický, Michal (46. Kováč), Sedláček (71. Lacuška), Miroslav Cvičela, Juríček, Martin Cvičela, Čičmanec, Javorček (46. Duchoň)

V. LEHÔTKA: Flimel – Hanus, Bátora, Telesz, Mjartan, Ohradzanský, Rabčan, Hološka, Adámik, Šimo, Henčel

Hostia nastúpili len s deviatimi hráčmi, čo domáci využili na pohodlné víťazstvo. Výhra Liešťan mohla byť aj vyššia, no zahodili pokutový kop.

RADOVAN SEDLÁČEK

Bojnice – Podhradie 0:2 (0:1)

GÓLY: 42. Daňo, 57. Píš

ROZHODOVAL: Hrdý, 70 divákov

BOJNICE: Očenáš – Tadiaľ, Grešner, Krško (50. Kočner), Prístavka, Trosko, Zemanovič, Priehoda, Ziman, Uhliar, Biro

PODHRADIE: Sokolík – Dudáš, Pročka, Bobok, Kmeťko, Šnirc, Falat (86. Zaťko), Píš, Štefanička, Daňo (69. Hrdý), Chocholáček (52. Mistrík)

Prvý domáci zápas v novom ročníku súťaže opäť nezastihol futbalistov Bojníc v optimálnej forme. Musela tak prísť už druhá porážka s mužstvom, u ktorého sa prejavila väčšia snaha po víťazstve. A keďže nasledujúce dve súťažné stretnutia odohrajú Bojnice na ihriskách súperov, vstup do nového ročníka je povážlivý.

JÁN HROMADA

Nitrica – Temeš 0:0

ROZHODOVAL: Gebrlín, 80 divákov

NITRICA: Beník – Beňo (55. Grznár), Bruška, Pšenák, Chrenko (78. Mar. Kráľ), Kňaz, Havránek, Masaryk, Krist (69. Šrámka), Matejovič, Kráľ

TEMEŠ: Lapin – Masný (78. Miroslav Kluvanec), E. Kluvanec, Krištof, M. Kluvanec, Matieska, Oravec, Halaška, Blaho (61. Pánis), Michale, Rajčan (80. Račko)

Mužstvá zo susedstva v tabuľke podali bojovný a sympatický výkon. Šance oboch mužstiev však neskončili gólom, a tak sa body po spravodlivej remíze delili.

IGOR CHYLO

Ješkova Ves/Banky - Diviaky nad Nitr. 0:3 (0:2)

GÓLY: 10. Martinusík, 17. Duchoň, 74. Obert

ROZHODOVAL: Flóriš, 150 divákov

J. VES/BANKY: Babašta – Caňo (80. Dubnický), Smolka, Ďuriš, J. Šimka, M. Šimka (58. M. Gaman), Homola (50. Š. Gaman), Jurenka, Turcer (71. Iliaš), Paver, Tomko

DIVIAKY: M. Kolárik – O. Kolárik (50. N. Králik), Valuška, Mercek, Koššo, Obert, Duchoň, Ďurta (59. Matejovič), Martinusík, Cako, M. Králik (85. Čičmanec)

Zaslúžené víťazstvo hostí, domáci sa v podstate na nič nezmohli. Hostia hrali v tomto dueli umne.

VLADIMÍR PAVER

Ned.-Brezany - Veľká Čausa 8:0 (6:0)

GÓLY: 7., 13., 18. Hanúska, 14. S. Ľahký, 20., 50. Zbiňovec, 32. Novota, 64. Macháč

ROZHODOVAL: Žiak, 200 divákov

NED.-BREZANY: Kolečáni (74. F. Škultéty) – Novota, Krebes (58. O. Škultéty), Šnirc, Macháč, Karabinoš, M. Ľahký, Vavro, S. Ľahký (61. Varhoľák), Hanúska (46. Vážan), Zbiňovec

V. ČAUSA: Weis – Záhon (64. Kollár), Ďuriš, Idrányi, Belák, Baláž, Dobiáš (27. Prokein), Binder, Richter, Gregor, Kramár

Proti poskladanému mužstvo z Malej a Veľkej Čausy nastúpili domáci bez rešpektu a v 32. min. viedli rozdielom dvoch tried. Na kvalitne pripravenom trávniku sa pred domácimi fanúšikmi opäť predviedol ostrostrelec Michal Hanúska, ktorý už v 18. min. zaznamenal svoj tretí gól v zápase. Do polčasu si hráči Nedožier-Brezian vytvorili pohodlný náskok 6:0 a rozhodli tak o osude zápasu. Domáci tréner po zmene strán zapojil do hry viacerých hráčov z dorastu, ktorí nesklamali a dohrali zápas v tréningovom tempe na konečných 8:0. Výbor TJ ďakuje fanúšikom, že na štadión prišli opäť v hojnom počte.